49. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Vízparti táj, 1887
40

Mészöly Géza (1844-1887)

Vízparti táj, 1887

Olaj, fa, 16x28 cm
Jelezve hátoldalon: MG.887
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 800 000 Ft