23. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Vízparti táj
61

Brodszky Sándor (1819-1901)

Vízparti táj

Olaj, vászon, 22x27 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky Sándor
Kikiáltási ár: 380 000 Ft