47. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Vízparti táj
82

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vízparti táj

Olaj, vászon faroston, 36x51 cm
Jelezve jobbra lent: TM.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft