Vízparton, 1930-as évek második fele
Olaj, vászon, 50x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft
Oeuvre-jegyzék: 5.9.4.2.
•In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy.
Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.