67. Aukció
Erdélyi Béla (1891-1955) Vízparton
132

Erdélyi Béla (1891-1955)

Vízparton

Olaj, vászon, 68,5 x 75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft