60. aukció
Csók István (1865-1961) Vízparton (Balatonaliga, Balaton), 1931
105

Csók István (1865-1961)

Vízparton (Balatonaliga, Balaton), 1931

Olaj, fa, 94x100 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.aliga 1931
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

 Aukcionálva:

¦ BÁV 33. árverés, 37. tétel