15. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Volendami kikötő, 1901
13

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Volendami kikötő, 1901

Olaj, fa, 15x24 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter, jelezve hátul: Perlmutter fecit Volendam (Holland) anno 1901
Kikiáltási ár: 380 000 Ft