39. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Völgy holdfényben
110

Völgy holdfényben

Olaj, vászon, 60,5x92,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft