71. Aukció
Markó András (1824-1895) Völgyben, 1868
109

Markó András (1824-1895)

Völgyben, 1868

Olaj, vászon, 90 x 117 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1868
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft