22. aukció
Shakirov Sebestyén (1893-1966) Völgyben
28

Shakirov Sebestyén (1893-1966)

Völgyben

Olaj, vászon, 90x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Shakirov S.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft