69. Tavaszi Aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Vonal-kompozíció, 1963
152

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Vonal-kompozíció, 1963

Olaj, vászon, 69,5 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori-Moller Pál 1963
Jelezve hátoldalon: Monostori-Moller Pál "Vonal-kompozíció" 70x100 1963. olajf.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 400 000 Ft