67. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Vonuló katonák
27

Vonuló katonák

Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

8

Csavargó

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
52

Dunajec

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
65

Beckó vára

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft