53. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Vonulók az utcán, 1933
31

Jándi Dávid (1893-1944)

Vonulók az utcán, 1933

Olaj, pasztell, papír, 48x62 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi 933
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft