52. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Vörös akt csíkos pamlagon, 1952
121

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Vörös akt csíkos pamlagon, 1952

Olaj, karton, 37,5x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi 1952
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye.Múzeumi Képtár, Győr, 1977.katalógus: szám nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása.Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983.katalógus: 47.
Kiállítva és reprodukálva:‣ A Dé