63. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Vörös akt csíkos pamlagon, 1952
200

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Vörös akt csíkos pamlagon, 1952

Olaj, papír kartonon, 37,5x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi 1952
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban a Dévényi-gyűjteményben

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Az esztergomi Dévényi gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983., katalógus: 47.

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ A Dévényi gyűjtemény. Szerk.: Virág Judit-Törő István, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2006. szeptember 13. – október 7., 67.