13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hencze Tamás gesztus festészet, kalligráfia, informel, kortárs aukció
13

Hencze Tamás (1938-2018)

Vörös folt, 2012

Akril, vászon, 59,5 x 85 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze 2012
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ In Memoriam Hencze Tamás. Bodó Galéria, Budapest, 2021, 180. oldal