72. Tavaszi aukció
Molnár-C. Pál női akt
60

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Vörös fotel

Olaj, vászon, 63 x 51,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft