21. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Vörös gesztus
89

Hencze Tamás (1938-2018)

Vörös gesztus

Olaj, vászon, 80,5x60 cm
Jelezve középen lent: Hencze
Kikiáltási ár: 500 000 Ft