39. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Vörös hajpántos lány, 1974
64

Czóbel Béla (1883-1976)

Vörös hajpántos lány, 1974

Akvarell, olaj, papír, 76x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 500 000 Ft

Hátoldalon autográf felirat: A Marcello Guliani
en toute amilie 13 Czobel Bp. 15/II. 74