A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Vörös hajú akt, 1900 körül
10

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Vörös hajú akt, 1900 körül

Olaj, fa, 35x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Karlovszky Bertalan