36. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Vörös hajú férfi, 1867
96

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Vörös hajú férfi, 1867

Olaj, vászon, 50x41 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft