A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Vörös hajú nő félaktja, 1920-as évek vége
33

Czóbel Béla (1883-1976)

Vörös hajú nő félaktja, 1920-as évek vége

Olaj, vászon, 46x32 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel