29. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Vörös margaréták, 1962
35

Frank Frigyes (1890-1976)

Vörös margaréták, 1962

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes, Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes Vörös margaréták
Kikiáltási ár: 480 000 Ft