60. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Vörösbarna formák, 1968
146

Barcsay Jenő (1900-1988)

Vörösbarna formák, 1968

Olaj, fa, 21x31 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay Jelezve hátoldalon: 20x30 cm, vörösbarna formák, 1968
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

¦ korábbi tulajdonosa a művésztől kapta a festményt 1982-ben