Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Schönberger Armand (1885-1974) Vörösfalú ház, 1910
91

Schönberger Armand (1885-1974)

Vörösfalú ház, 1910

Olaj, vászon, 65x51 cm
Jelezve balra lent: Schönberger 910