58. aukció
Thorma János (1870-1937) Vöröshajú nő, 1927
201

Thorma János (1870-1937)

Vöröshajú nő, 1927

Olaj, vászon, 69,5x56,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 294.

In: Kovács Zita-Büki Barbara: Thorma János. Halasi Múzeum Alapítvány, Kiskunhalas, 2016.

Aukcionálva:

BÁV 60. árverés, 250. tétel

Kovács Zita-Büki Barbara: Thorma János. Halasi Múzeum Alapítvány, Kiskunhalas, 2016. 287. oldal