5. aukció
Balla Béla (1882-1965) Vöröslő erdőszél
41

Balla Béla (1882-1965)

Vöröslő erdőszél

Olaj, karton, 78x69 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

49

Balla Béla (1882-1965)

Napsütötte házfal

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
97

Balla Béla (1882-1965)

Horgászparadicsom

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
98

Balla Béla (1882-1965)

Patakparti udvarlás

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
177

Balla Béla (1882-1965)

Golgota, 1927

Kikiáltási ár: 190 000 Ft