72. Tavaszi aukció
Román György Nagybánya vurstli
14

Román György (1903-1981)

Vurstli Nagybányán, 1924

Olaj, vászon, 101 x 120,5 cm
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft