Berlin – Budapest 1919-1933
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Wertheim am Main, 1921 körül
15

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Wertheim am Main, 1921 körül

Olaj, vászon, 82x71,5 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba