59. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Wesselényi Ferenc portréja, 1839
57

Barabás Miklós (1810-1898)

Wesselényi Ferenc portréja, 1839

Olaj, vászon, 66x53 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 1839
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft