9. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Willendorfi Vénusz sugárzó koporsót néz, 1982
160

Ef. Zámbó István (1950-)

Willendorfi Vénusz sugárzó koporsót néz, 1982

Olaj, farost, 35x35 cm
Jelezve balra lent: Ef. Zámbó I. 1982
Kikiáltási ár: 200 000 Ft