36. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) XIV. Lajos király-korabeli lovag
97

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

XIV. Lajos király-korabeli lovag

Olaj, fa, 16,5x10,5 cm
Jelezve balra lent: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 550 000 Ft