11. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Zarándokok a ciprusligetben
22

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Zarándokok a ciprusligetben

Olaj, farost, 40x50 cm
Jelezve jobbra lent: MCP.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft