A Dévényi-gyűjtemény
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Zárda Traunban, 1899.1900
105

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Zárda Traunban, 1899.1900

Olaj, vászon, 33,5x64,5 cm