56. aukció (2017 október)
El Kazovszkij (1950-2008) Zárt előadás i., 2007
123

El Kazovszkij (1950-2008)

Zárt előadás i., 2007

Olaj, papír, 140x98 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Téli utazás. El Kazovszkij kiállítása.
Magyar Kulturális Intézet, Moszkva, 2008. április-május, katalógus nélkül

Kiállítva és reprodukálva:
A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij életmű.
Magy