57. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Zárt előadás II., 2007
162

El Kazovszkij (1950-2008)

Zárt előadás II., 2007

Olaj, papír, 136x120,5 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij (kétszer)
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
‣ A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij életmű. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. november 6. – 2016. február 14. katalógus: 13/9