Zárt tér, 1977
Akril, vászon, 89,5 x 116 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 77 Jelezve hátoldalon: Konok 77 /12
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
Oeuvre-katalógus szám: 1977/12
¦ a művész honlapján: https://konok.hu/catalog/konok