26. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Zászlósanya
76

Batthyány Gyula (1887-1959)

Zászlósanya

Olaj, papírlemez, 101x73 cm
Jelezve balra fent: Batthyány
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft