21. aukció
Nagybányai festő Zazar-part, 1910 körül
121

Nagybányai festő

Zazar-part, 1910 körül

Olaj, karton, 51x63 cm
Jelezve balra lent: olvashatatlan jelzéssel
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft