67. Aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Zazar part, 1913
22

Boromisza Tibor (1880-1960)

Zazar part, 1913

Olaj, karton, 44,5 x 35 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor Hátoldalon autográf felirat: Égly Mihálynak a Nagybánya szerkesztőjének NB. 1913 XI. 23. Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

¦ egykor Égly Mihály, a Nagybánya c. folyóirat szerkesztőjének tulajdonában

¦ Török Katalin-Jurecskó László: Boromisza Tibor 1880-1960.

MűvészetMalom Modern és Kortárs Művészeti Központ, Szentendre,

2012, 65. (58. kép: Zazar-part, 1913 címmel)