66. aukció (2021. június)
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Zazar part, 1932
108

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Zazar part, 1932

Olaj, vászon, 64 x 79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlott Csaba N.B. 932
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Boros Judit: Perlrlott Csaba Vilmos. A Magyar Festészet Mesterei.  Magyar Nemzeti Galéria, Kossuth Kiadó 2015. kat.: 48.