64. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-part, 1942
11

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-part, 1942

Olaj, vászon, 70,5x99,5 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1942
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 800 000 - 6 000 000 Ft