54. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Zazar-part
134

Szobotka Imre (1890-1961)

Zazar-part

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 600 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:‣ Szobotka Imre gyűjteményes kiállítása.Tamás Galéria, Budapest, 1930. október 3. – november 1. katalógus: 6.

190

Szobotka Imre (1890-1961)

Utca, 1920

Kikiáltási ár: 25 000 000 Ft