Zazar-part
Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 600 000 Ft
FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:‣ Szobotka Imre gyűjteményes kiállítása.Tamás Galéria, Budapest, 1930. október 3. – november 1. katalógus: 6.