1. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Zazar-part a Keresztheggyel, 1963
91

Nagy Oszkár (1883-1965)

Zazar-part a Keresztheggyel, 1963

Olaj, vászon, 67x93 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 963
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Reprodukálva: Nagybánya könyvek 2. Nagy Oszkár, MissionArt Galéria, Miskolc, 1993 p. 118 no. 29.