58. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Zazar-part, Nagybánya a Keresztheggyel
45

Börtsök Samu (1881-1931)

Zazar-part, Nagybánya a Keresztheggyel

Olaj, vászon, 80x99 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft