10. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Zazar-parti látkép Nagybányáról, 1957
52

Nagy Oszkár (1883-1965)

Zazar-parti látkép Nagybányáról, 1957

Olaj, vászon, 56x80 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 957
Kikiáltási ár: 750 000 Ft