11. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Zborói kapu
29

Bruck Lajos (1846-1910)

Zborói kapu

Olaj, fa, 18,5x30 cm
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Hátoldalán hagyatéki raglap, 84. sz.