Exkluzív téli ajánlat
Szőnyi István (1894-1960) Zebegény, 1930
35

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegény, 1930

Olaj, vászon, 79 x 105 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 930

Aukcionálva :
• BÁV 32. árverés, 303. tétel

Kiállítva és reprodukálva:
• Best of Mű-Terem.
Mű-Terem Galéria, Budapest, 2007., 156. oldal