63. aukció
Patkó Károly Zebegény Dunakanyar
53

Patkó Károly (1895-1941)

Zebegény, 1930 körül

Akvarell, papír, 51,5 x 73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

– egykor Reinhold Hofstätter (Bécs) gyűjteményében